Театр в житті дітей!

2014-12-04

“Естетичне виховання слугує формуванню здібності активного естетичного відношення дітей до творів мистецтва, а також стимулює посильну участь у створенні прекрасного в мистецтві, праці, у творчості за законами красоти” (В.М. Шацька). Вихователі Здорик В.А., Зозуля О.В.залучають дітей в ігровій діяльності передавати найпростіші образно-виражальні вміння при виконанні ролі (стрибати, як жабка; бігати, як мишка), виконувати ролі в спільній з дорослим театралізованій діяльності під час ігор-імітацій, драматизацій; виконувати ролі в спільній з однолітками грі, у сюжетах із двома дійовими особами, розігрують малі форми фольклорних творів.