День захисту дітей!

2015-06-02

/Files/photogallery/8249/DSCN4261.jpg

Сьогодні в дитячому садку було організовано свято до Дня захисту дітей. Діти розповідали вірші, співали пісні, а також діти старших груп відвідали свято морозива, яке відбулося у парку Юр’єва.

1 червня - День захисту дітей - це свято дітей, день їх захисту, день, який спонукає дорослих думати про дітей.

Любі діти! Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож, наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України. Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!