"Екскурсія по рідному місту"

2015-06-12

З метою формування у малюків почуття любові до рідної землі, міста, де вони народилися і зростають, де живуть і працюють їхні батьки, рідні, земляки була проведена розвага “Екскурсія по рідному місту” під керівництвом музичного керівника Лариси Олексіївни. Діти познайомилися з парком імені Т.Г. Шевченка. Справжнім символом і окрасою міста є пам’ятник великому синові українського народу Т.Г.Шевченку у затишному саду. Діти згадали вірші Т.Г.Шевченка, та прослухали пісню “Думи мої думи”на слова Т.Г.Шевченка, музика народна. “ Проходимо далі , по саду гуляємо, та в зоопарк ненароком потрапили” – це наступна зупинка нашої єкскурсії. Діти познайомилися з тваринами із різних країн світу та приготували для мешканців зоопарку концерт. Веселі і задоволені вони повернулися до садочка, а наступного тижня знову відправляться в подорож по рідному місту.