Музика, музика...

2015-08-21

Музика – незамінна складова світу дитинства. Музика потрібна дитині як їжа, як повітря, як материнські обійми. Вона має супроводжувати малюка протягом дня, лагідно пробуджуючи, піднімаючи на зарядку, запрошуючи до таночка, пісні, навіюючи добрі почуття, спонукаючи до роздумів. В нашому дитячому садочку проводиться багато заходів щодо відкриття дитині чарівного світу музики. Одним із таких заходів є інтелектуальна гра “Угадай мелодію” , яка складається із пісень улюблених мультфільмів. Діти з радістю відгадували пісні В.Шаїнського “Улыбка” із улюбленого мультфільму “Крошка і Єнот”, “Чунга – чанга” із мультфільма “Катерок”, “Веселая карусель”, “Антошка” із мультфільма “Веселая карусель”,Чебурашка”, “Песня крокодила Гены”із мультфільма “Чебурашка” та багато інших. Почувши знайому мелодію, діти радісно її підспівували, розповідали фрагменти з мультфільмів, які їм більше подобаються. Задоволені від такої гри вони продовжували співати пісні і на прогулянці.