Виховуємо патріотів!

2015-12-04

/Files/photogallery/8461/Деревья 084.jpg

04.12.2015 у закладі відбулося районне методичне об'єднання "Клубу вихователя-початківця" дошкільних навчальних закладів на тему "Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності". Метою методичного об'єднання було підвищення професійної компетентності педагогів з питань формування у дітей почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю. Гостями-педагогами відзначено високий рівень підготовки дітей старшої групи № 5 (вихователь Троць Г.А.) та дітей четвертого року життя (вихователь Лакшинська Н.О.). Діти здивували присутніх якістю знань про рідний край - славетну Україну.