Незабаром оздоровчий період!

2016-05-19

Незабаром оздоровчий період. 19.05.2016 о 17.00 відбулися загальні батьківські збори про підготовку закладу до оздоровчого періоду. Завідувач Волікова Р.Г. познайомила батьків з організацією змістовного буття дитини під час оздоровчого періоду. Звернула увагу на одяг, у якому діти повинні перебувати влітку. Розповіла про використання надувних басейнів в літній період та зміст освітньої роботи. Особливу увагу приділила стану харчування дітей в ДНЗ та вдома. На збори був запрошений лікар-реаніматолог 22 інфекційної лікарні Шарайкін Д.І., який познайомив батьків з прийомами надання першої медичної допомоги у будь-якій життєвій ситуації.