Святкуємо День Дошкілля!

2016-09-20

/Files/photogallery/8556/Театр групи 054.jpg

Сьогодні розпочалися заходи, присвячені Всеукраїнському Дню дошкілля. Вихователі дошкільних груп приготували разом з дітьми театральні вистави: "Ріпка" в середній групі № 3 (вихователь К.В. Пазюк), "Троє поросят" в старшій групі № 5 (вихователь Г.А. Троць), "Колобок" в середній групі № 6 (вихователь О.В. Зозуля). Діти з великим задоволенням виконували ролі казкових героїв, а потім ділилися враженнями, сповненими позитивними емоціями. Казковий світ розвивав у дітей співчуття, доброзичливість, чуйність, справедливість, бажання прийти на допомогу.Фото вистав можна розглянути в фотоальбомі "Святкуємо День Дошкілля".