З ювілеєм, любий садочок!

2016-12-01

/Files/photogallery/8609/Фото 55 років дитсадку 203.jpg Грає оркестр старшої групи

Сьогодні закладу-55 років! Всі разом, дошкільнята та працівники закладу, святкують день народження. У програмі святкування: вірші, пісні про улюблений садочок, про рідну Україну. До свята діти приготували листівки, малюнки, а дорослі прикрасили музичну залу. Подарунком для дітей, для розвитку їх творчих здібностей, стали картинні рамки та різнокольорові стрічки. Їх подарували батьки. Діти будуть навчатися плетінню, відображаючи оточуючий світ. Для пригощання дітей кухарі випекли солодкий пиріг.( Фото зі свята у розділі "Фотогалерея"-фотоальбом "Садочку- 55 років !")