Педагогічна рада.

2017-08-31

Сьогодні відбулася перша педагогічна рада у 2017/2018 навчальному році. Завідувач Волікова Раїса Григорівна спрямувала діяльність педагогічного колективу на підвищення якості розвитку та виховання дітей. Особливу увагу звернула на застосування в практиці роботи з дітьми ефективних підходів до розвитку творчого мислення як складової інтелекту особистості. Про застосування методів розвитку творчого мислення в практиці роботи з дітьми акцентувала вихователь-методист дошкільного закладу - Дмитренко Любов Василівна. Значна увага приділена реалізації річних завдань: зміцненню здоро'вя, розвитку мовлення та формуванню національно-патріотичної свідомості дитини. Педагогічним колективом обрано комплексні та парціальні програми, за якими буде працювати заклад у навчальному році. Вихователі закладу презентували нові знахідки у розвитку дитини ( вправи, ігри). Хай плідною буде стежина творчого педагога.