Свято 1 вересня.

2017-09-01

/Files/photogallery/8667/DSCN9458.jpg

Вперше завітали до закладу самі найменші діти ясельних груп та ті, які вважають себе господарями. Всіх зустріли вихователі та їх помічники. О 8.00 у музичній залі розпочалося свято, якого всі так довго чекали. Музична зала була наповнена іграми, дитячим сміхом, радістю, що знову всі разом. Діти отримали високий заряд позитивних емоцій на навчальний рік. А що розкажуть вони про це свято батькам дізнаємось наступного дня. А сьогодні у кожній групі проведено перше заняття. І воно про рідний садочок, рідну домівку, рідне місто, рідний край, рідну Україну. Хай славетною буде українська земля, яку у майбутньому буде прославляти наша малеча.