Засідання консультативного центру.

2018-02-01

/Files/photogallery/8685/КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ 047.jpg

31 січня у стінах закладу відбулося засідання консультативного центру для підгрупи батьків та їх дітей. Завідувачем закладу Воліковою Раїсою Григорівною та вихователем-методистом Дмитренко Любов Василівною був проведений тренінг "Я вчу вірші". В ході тренінгу батьки познайомилися з алгоритмом вивчення віршів для дітей "візуалів". Учасники тренінгу мали змогу швидко запам'ятати вірш, позначений знаками. Спираючись на знаки діти та дорослі з радістю вчили вірші, бо одночасно сприймали зміст на слух та візуально. За час роботи консультативного центру діти та дорослі вивчили декілька віршів: "По гриби", "Скоро сонечко пригріє", "Дощік", "Морозець".