Свято випускного у дитячому садку!

2019-05-22

/Files/photogallery/8764/ФОТО ВИПУСКНИЙ 2019 007.jpg

Весело всміхається травень. А у дитсадку радісно і сумно водночас, адже вихователі проводжають у самостійне шкільне життя своїх випускників. Діти співали про своє щасливе дитинство, танцювали, грали у цікаві ігри. Привітати майбутніх школярів прийшли найменші дітки, які подарували усім присутнім веселий таночок. Наприкінці свята виступила завідувач Раїса Григорівна, яка привітала випускників та їх батьків. З уст батьків прозвучало багато теплих та вдячних слів адміністрації закладу, вихователям Лакшинській Наталці Олексіївні, Чухіль Риммі Леонідівні, помічнику вихователя Сотовій Лідії Михайлівні, персоналу закладу освіти, які піклувалися про дітей. Окрасою свята став прихід казкового героя Ведмедя та випуск дітьми гелевих кульок у чисте блакитне небо.