Чарівні кубики!

2021-02-04

/Files/images/кубики.jpg

Будівельні ігри - захоплююча творча діяльність дітей, яка сприяє всебічному розвитку малят, формуванню позитивних моральних якостей, виявленню їхньої ініціативи, розумовій та руховій активності.

Будівельно-конструктивні ігри - різновид творчих ігор, у яких діти відтворюють навколишній світ, самостійно створюючи споруди. Основним змістом цієї діяльності є відображення навколишнього життя в різноманітних будівлях і відповідних діях Будівельний матеріал дає дитині змогу комбінувати та створювати по власному задуму нові конструкції. Будівельні ігри сприяють розвитку мислення кмітливості, вимагають від дитини зібраності та уваги.