Крокує казка кольорами веселки!

2021-02-11

/Files/images/казка.jpg

У дитячому садочку розпочала роботу коучинг-сесія «Крокує казка кольорами веселки», під час якої вихователі закладу створили і продовжують створювати нові казки. Вони підібрали нових персонажів, об’єднали їх одним цікавим сюжетом і запропонували дітям нову казку. Така форма роботи допомагає розкрити потенціал кожного вихователя, розкрити його та сприяє розвитку нестандартного винахідницького стилю мислення як педагогів, так і дітей, бо саме дітям пропонується змінити кінцівку казки. Різнобарв’ям казок наповнили вихователі освітній процес, зробили його цікавим, креативним та ефективним для маленьких вихованців.