Творчість на кінчиках пальчиків

2021-02-16

/Files/images/Фомішина.jpg

Зображувальна діяльність має надзвичайно важливе значення для всебічного розвитку особистості. В процесі створення зображення у дитини формуються такі якості, як спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак та, звичайно, творчі здібності.

Проведення занять з використанням нетрадиційних технік малювання вимагає від педагога, насамперед, власного творчого розвитку, нестандартного мислення, креативного підходу у виборі тематики занять, прийомів виконання малюнку та матеріалів, які можуть втілити той чи інший задум дитини.

У ІІ молодшій групі «Чомусики» пройшлозаняття «Творчість на кінчиках пальчиків». Вихователь Фомішина Тетяна Анатоліївна продовжила знайомити дітей з елементами нетрадиційних технік малювання. Під час творчого процесудіти, обравши для себе заздалегідь приготовлений матеріал, під спокійну музику поринули у світ мистецтва. Минуло небагато часу, і на столах з’явилися неперевершені шедеври.