Всесвітній день водних ресурсів!

2021-03-22

/Files/images/День води.jpg

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів. З метою бережливого та економного використання води в нашому закладі проведено День збереження води.

Всі заходи сприяли систематизації уявлень дошкільнят про воду та її властивості, про роль чистої води в житті всіх живих істот на Землі. Робота з дітьми була спрямована на формування усвідомленого ставлення до води, розвиток їх пізнавального інтересу. День пройшов цікаво та пізнавально. Діти із задоволенням розповідали про властивості води, про досліди, які вони проводили з вихователями.

Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру.