План заходів,спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО №223 на 2022/2023 н.р.

№ з/пЗаходиТермін проведенняВідповідальний
Нормативно-правове забезпечення
1.Створення, опрацювання та оновлення нормативно - правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу, нормативно-правової бази щодо забезпечення запобігання та протидії булінгу.ВересеньЗавідувач Волікова Р.Г.
2.Організація роботи «Скриньки довіри» для батьків і педагогів, оновлення інформації веб-сайту з проблеми запобігання та протидії булінгу.Жовтень 2022 рокуВихователь- методист Рида Н.В.
3.Обробка матеріалів «Скриньки довіри» для батьків, педагогів, розгляд результатів під час «круглого столу», оновлення інформації на веб-сайті закладу з проблеми запобігання та протидію булінг.1-й тиждень місяцяВихователь – методист Рида Н.В. Психолог Кузнєцова С.О.
4.Невідкладне інформування, уразі виявлення випадку булінгу, відповідних органів, визначених Законом України від 18.12.2018 № 2657-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».У разі виявлення випадкуВихователь-методист Рида Н.В.
Робота з педагогами та колективом
1.Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО, вільного від насильства та булінгу (цькування).ПостійноЗавідувач Волікова Р.Г., вихователь- методист Рида Н.В., практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
2.Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО.ПостійноВихователь- методист Рида Н.В., практичний психолог Кузнєцова С.О.
3.Надання психолого-педагогічної допомоги здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу.За запитомПрактичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
4.Вивчення психологічного клімату в педагогічному колективі.ГруденьПрактичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
5.Круглий стіл: «Насильство над дітьми. Причини. Шляхи подолання».ВересеньВихователь-методист Рида Н.В., практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
6.Обмін досвідом: «Як розв’язати конфліктну ситуацію між дітьми».СіченьВихователь-методист Рида Н.В. вихователі
7.Консультація: «Попередження насильства в сім’ї».ЛютийПрактичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
8.Перегляд та обговорення відео сюжетів для педагогів щодо ненасильницьких методів поведінки та виховання, вирішення конфліктів, управління власними емоціями та подолання стресу.БерезеньВихователь-методист Рида Н.В.
9Організація і проведення освітньо-правового тижня, конкурсу плакатів в межах освітньо-правового тижняГруденьВихователь-методист Рида Н.В.
10.Інформаційно-просвітницькі заходи з учасниками освітнього процесу з питань запобігання і протидії булінгу у координації із службами у справах дітей, підрозділами органів Національної поліції України, громадськими організаціями тощоБерезеньВихователь-методист Рида Н.В.
Робота з дітьми
1.Бесіда «Мої права та обов’язки».ЖовтеньПедагоги
2.Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність.груденьВихователі
3.Корекційно-розвивальне заняття з дітьми старших груп «Подорожуємо до країни дружби».лютийВихователі
4.Перегляд мультфільму «Жив собі чорний кіт».січеньВихователі
Робота з батьками
1.Активізувати просвітницьку роботу з питань правової освіти серед родин вихованцівПротягом рокуПедагоги
2.Забезпечити консультативну допомогу батькам з питань соціально-правового захисту дошкільників (за потребою)Протягом рокуВихователь – методист Рида Н.В., вихователі
3.Розміщення нормативно-правових документів, телефонів довіри на інформаційних стендах та веб-сайті ЗДО для ознайомлення батьківської громадськостіВересеньВихователь-методист Рида Н.В.
4.Практикум для батьків «Вправи, спрямовані на розрядку гніву та подолання агресії у дитини».ЛистопадПрактичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.