Матеріально – технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1101,4кв.м. Проектна потужність закладу складає 90 місць (4 дошкільних і 2 ясельні групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 12-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 4 дошкільних груп і 2 ясельні – 85 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи тепло- та водопостачання, каналізування. Є резервна система гарячого водопостачання -2 електроводонагрівачі, що встановлені в приміщеннях пральні та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу централізоване.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, достатня кількість вогнегасників.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.