Освітні програми, що реалізуються в закладі дошкільної освіти

Освітній процес в ЗДО будується у відповідності до програмно-методичного забезпечення та представляє єдиний комплекс освітніх компонентів для набуття вихованцями компетентностей, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти, чинними освітніми комплексними програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 14.08.2023 № 1/2038-23 "Про перелік навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році" у закладі реалізовуються та впроваджуються такі програми. А саме:
  • Базовий компонент дошкільної освіти (Нова редакція, 2021);
  • Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина», (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Вертугіна В.М.та ін.) – нова редакція 2020 року;
  • методичні рекомендації до Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина»;
  • парціальна програма з національно-патріотичного виховання дітей середнього та старшого дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина» (за загальною науковою редакцією О. Рейпольської);
  • парціальна програма "Дитяча хореографія". Програма хореографічної діяльності дітей віком від 3 до 7 років. (автор- А.Шевчук).