План заходів,спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО №223 на 2022/2023 н.р.

№ з/п Заходи Термін проведення Відповідальний
Нормативно-правове забезпечення
1. Створення, опрацювання та оновлення нормативно - правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу, нормативно-правової бази щодо забезпечення запобігання та протидії булінгу. Вересень Завідувач Волікова Р.Г.
2. Організація роботи «Скриньки довіри» для батьків і педагогів, оновлення інформації веб-сайту з проблеми запобігання та протидії булінгу. Жовтень 2022 року Вихователь- методист Рида Н.В.
3. Обробка матеріалів «Скриньки довіри» для батьків, педагогів, розгляд результатів під час «круглого столу», оновлення інформації на веб-сайті закладу з проблеми запобігання та протидію булінг. 1-й тиждень місяця Вихователь – методист Рида Н.В. Психолог Кузнєцова С.О.
4. Невідкладне інформування, уразі виявлення випадку булінгу, відповідних органів, визначених Законом України від 18.12.2018 № 2657-VIII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». У разі виявлення випадку Вихователь-методист Рида Н.В.
Робота з педагогами та колективом
1. Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО, вільного від насильства та булінгу (цькування). Постійно Завідувач Волікова Р.Г., вихователь- методист Рида Н.В., практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
2. Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО. Постійно Вихователь- методист Рида Н.В., практичний психолог Кузнєцова С.О.
3. Надання психолого-педагогічної допомоги здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу. За запитом Практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
4. Вивчення психологічного клімату в педагогічному колективі. Грудень Практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
5. Круглий стіл: «Насильство над дітьми. Причини. Шляхи подолання». Вересень Вихователь-методист Рида Н.В., практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
6. Обмін досвідом: «Як розв’язати конфліктну ситуацію між дітьми». Січень Вихователь-методист Рида Н.В. вихователі
7. Консультація: «Попередження насильства в сім’ї». Лютий Практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі
8. Перегляд та обговорення відео сюжетів для педагогів щодо ненасильницьких методів поведінки та виховання, вирішення конфліктів, управління власними емоціями та подолання стресу. Березень Вихователь-методист Рида Н.В.
9 Організація і проведення освітньо-правового тижня, конкурсу плакатів в межах освітньо-правового тижня Грудень Вихователь-методист Рида Н.В.
10. Інформаційно-просвітницькі заходи з учасниками освітнього процесу з питань запобігання і протидії булінгу у координації із службами у справах дітей, підрозділами органів Національної поліції України, громадськими організаціями тощо Березень Вихователь-методист Рида Н.В.
Робота з дітьми
1. Бесіда «Мої права та обов’язки». Жовтень Педагоги
2. Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність. грудень Вихователі
3. Корекційно-розвивальне заняття з дітьми старших груп «Подорожуємо до країни дружби». лютий Вихователі
4. Перегляд мультфільму «Жив собі чорний кіт». січень Вихователі
Робота з батьками
1. Активізувати просвітницьку роботу з питань правової освіти серед родин вихованців Протягом року Педагоги
2. Забезпечити консультативну допомогу батькам з питань соціально-правового захисту дошкільників (за потребою) Протягом року Вихователь – методист Рида Н.В., вихователі
3. Розміщення нормативно-правових документів, телефонів довіри на інформаційних стендах та веб-сайті ЗДО для ознайомлення батьківської громадськості Вересень Вихователь-методист Рида Н.В.
4. Практикум для батьків «Вправи, спрямовані на розрядку гніву та подолання агресії у дитини». Листопад Практичний психолог Кузнєцова С.О., вихователі

/Files/images/kartinki/4.JPG

/Files/images/kartinki/5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.