• Ви знаходитесь тут:

• Психологічна служба закладу

Кузнєцова Світлана Олександрівна.

/Files/images/psiholog/DSC_0042~2.jpgОсвіта: вища.

Фах за дипломом: викладач педагогіки та психології і методист з дошкільного виховання. Закінчила Комсомольський- на-Амурі державний педагогічний інститут.

Категорія та звання: "спеціаліст вищої категорії", "практичний психолог-методист".

Стаж педагогічної роботи: 44 роки.

Науково-методична робота, над якою працює фахівець - «Ефективні підходи у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Тема психологічної служби закладу на 2022/2023 навчальний рік - зміцнення здоров'я , розвиток і формування пізнавально-творчої особистості, забезпечення соціально-психологічної підтримки дитини на засадах гуманно-особистісного підходу.

Зміст діяльності психологічної служби закладу: - психологічний супровід пошуку творчих дітей та створення сприятливих умов для розвитку творчого та інтелектуального потенціалу дітей; - соціально-психологічний супровід ВПО у закладі; - створення системи роботи за корекційно-розвивальним напрямом; - підвищення психологічної компетентності педагогів.

Персональний сайт: wym-1521568709760