• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Адміністрація

Завідувач - Волікова Раїса Григорівна

/Files/images/Фото завідувача (1).jpg /Files/images/Видавнича діяльність.JPG

Співавтор посібників для дітей дошкільного віку

Дні та години прийому:
вівторок: 8.00 - 10.00
четвер: 15.00 - 17.00
Контактний телефон - 725-17-04

e-mail:super-dnz223@ukr.net

Діти - квіти нашого життя!

Чи розглядали Ви коли-небудь квітник? Чи помічали Ви красу кожної пелюстки квітки? Чи приглядалися Ви до відтінків пелюсток у квітнику? Яка краса!!! Кожна пелюстка має своє забарвлення, кожна виграє у своїй красі різнобарв’ям кольорів веселки. Так і у житті нашого колективу. Поглянеш довкола: скрізь люди. Великі і малі люди. Вони завжди приваблюють зір. Дорослі - своєю творчістю, бо кожен день їх діяльності сповнений новими знахідками, новими підходами до серця і душі дитини, до її фізичного розвитку, до її соціально-психологічного захисту. Малеча, як ті квіти в квітнику, виграють у різномаїтті дивосвіту своїми здивуваннями, судженнями, запитаннями, своєю безпосередністю.

Щоранку тягнуться маленькі рученята до любих дорослих, про щось розповідають, діляться тим новим, що з’явилося у їх житті. А батьки, дивлячись на це, милуються взаємовідносинами, які склалися між їх немовлям та вихователькою. Інколи, спостереження приводять до сліз, до сліз радощів, що в цьому житті є такі люди, такі вдумливі, лагідні, ніжні, люблячі педагоги. На їх обличчі завжди – посмішка. Дивишся на них і серце радіє. Вони щасливі! Щасливі від того, що навколо них – квітник, в якому кожна дитина – дивовижна квітка зі своїми тонкощами і запахами. А тонкощі і запахи – це риси характеру, це темперамент, це індивідуальність, це різний нервово-психічний розвиток. Від такого квітнику віє переливами радості, сонячного тепла, позитивних емоцій, доброзичливих усмішок.

Серед своїх квітів мої колеги почуваються садівниками. Щоденно наповнюються самі всіма барвами інноваційних підходів і наповнюють ними дітей.

Йдучи стежиною життя вони дарують тепло сонця, безкраю, як голубе небо, доброту, а від краплин теплого дощу проростають добрі, ніжні, лагідні, сповнені любові і краси діти - квіти.

Хай щасливою буде стежина!

З повагою, завідувач Р.Г.Волікова

/Files/images/clip_image002.jpg

Вихователь-методист - Дмитренко Любов Василівна

Автор корекційно-розвивальної програми з дітьми "групи ризику"

Спрямовую діяльність колективу на виконання намічених завдань в межах особистісно- орієнтованої моделі взаємодії з дітьми:

-забезпечення почуття психологічної захищеності, розвиток індивідуальності та психічного здоров’я, формування засад особистості;

-визнання й прийняття особистості дитини, заснованої на формуванні у дорослих здатності до децентрації;

-взаємодія з дитиною з погляду рівноправного партнера, врахування інтересів дитини і перспектив її розвитку;

-розвиток гнучкості і незалежності мислення, адекватної реакції на ситуації, пізнавальні мотиви;

-виховання самостійної творчої особистості, стійких соціальних та моральних переконань, світогляду, системи цінностей.

З повагою, вихователь-методист Л.В. Дмитренко

Кiлькiсть переглядiв: 357

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.