• Ви знаходитесь тут:

• Адміністрація

Завідувач - Волікова Раїса Григорівна

Співавтор посібників для дітей дошкільного віку

/Files/images/FB_IMG_1683894545885 (1).jpg /Files/images/IMG_20230905_121018_159@747527758.jpg

Завідувач Волікова Р.Г. та вихователь-методист Дмитренко Л.В. учасники Х міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті".

Автори посібників для першокласників.

/Files/images/1693903650183.jpg /Files/images/1693903041864.jpg

Дні та години прийому:
вівторок: 8.00 - 10.00
четвер: 15.00 - 17.00
Контактний телефон - 725-17-04

e-mail:super-dnz223@ukr.net

Діти - квіти нашого життя!

Чи розглядали Ви коли-небудь квітник? Чи помічали Ви красу кожної пелюстки квітки? Чи приглядалися Ви до відтінків пелюсток у квітнику? Яка краса!!! Кожна пелюстка має своє забарвлення, кожна виграє у своїй красі різнобарв’ям кольорів веселки. Так і у житті нашого колективу. Поглянеш довкола: скрізь люди. Великі і малі люди. Вони завжди приваблюють зір. Дорослі - своєю творчістю, бо кожен день їх діяльності сповнений новими знахідками, новими підходами до серця і душі дитини, до її фізичного розвитку, до її соціально-психологічного захисту. Малеча, як ті квіти в квітнику, виграють у різномаїтті дивосвіту своїми здивуваннями, судженнями, запитаннями, своєю безпосередністю.

Щоранку тягнуться маленькі рученята до любих дорослих, про щось розповідають, діляться тим новим, що з’явилося у їх житті. А батьки, дивлячись на це, милуються взаємовідносинами, які склалися між їх немовлям та вихователькою. Інколи, спостереження приводять до сліз, до сліз радощів, що в цьому житті є такі люди, такі вдумливі, лагідні, ніжні, люблячі педагоги. На їх обличчі завжди – посмішка. Дивишся на них і серце радіє. Вони щасливі! Щасливі від того, що навколо них – квітник, в якому кожна дитина – дивовижна квітка зі своїми тонкощами і запахами. А тонкощі і запахи – це риси характеру, це темперамент, це індивідуальність, це різний нервово-психічний розвиток. Від такого квітнику віє переливами радості, сонячного тепла, позитивних емоцій, доброзичливих усмішок.

Серед своїх квітів мої колеги почуваються садівниками. Щоденно наповнюються самі всіма барвами інноваційних підходів і наповнюють ними дітей.

Йдучи стежиною життя вони дарують тепло сонця, безкраю, як голубе небо, доброту, а від краплин теплого дощу проростають добрі, ніжні, лагідні, сповнені любові і краси діти - квіти.

Хай щасливою буде стежина!

З повагою, завідувач Р.Г.Волікова

/Files/images/clip_image002.jpg

Вихователь-методист - Дмитренко Любов Василівна

Любов Василівна розробляє методичні рекомендації для батьків. Матеріалами з досвіду роботи на теми: "Проектна діяльність у національному вихованні дітей старшого дошкільного віку" поділилася у збірнику ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Дошкільна освіта в сучасному освітньому просторі третього тисячоліття: актуальні проблеми, досвід, інновації" та "Використання педагогічної технології "Створення ситуації успіху у практиці роботи з дітьми" у науково-методичному журналі "Джерело педагогічних інновацій", 2016 рік.

Співавтор інноваційної освітньої практики "Малюю довкілля стрічкою", присвяченої створенню та вивченню методики нетрадиційного зображення стрічкою. У практиці викладена теоретична база методики зображення стрічкою та розроблені практичні завдання для творчого мислення у дітей. Практику затверджено вченою радою ХАНО, 2017 рік.

Дмитренко Л.В. співавтор посібників для дітей "Вчимо вірші 4-6 років", "Я читаю і складаю тексти", "Я читаю і вчу вірші", видавництво "Торсінг", 2018 рік.

Любов Василівна член творчої групи при Харківській академії неперервної освіти на тему "Розвиток інноваційних ідей Нової української школи в умовах наступності між дошкільною та початковою освітою: дослідження, методичний супровід", 2020 рік

З повагою, вихователь-методист Л.В. Дмитренко