Тиждень безпеки дитини

2018-05-18

/Files/images/Безпека.jpg

У закладі з 14.05.2018 по 18.05.2018 триває "Тиждень безпеки дитини". З метою закріплення правил поведінки на вулиці, пожежної безпеки, формування звички правильно застосовувати набуті дітьми знання вихователь Зозуля О.В. провела заняття з дітьми старшої групи на тему: "Дорога не для забави", Троць Г.А., вихователь дітей молодшого віку організувала з дітьми ігри "Сірники - це небезпечно", "Обережно дорога". Проведено ряд заходів під керівництвом музичного керівника Лариси Василівни, а саме, розвага "Про безпеку дбаємо", вистава "Кошкин дом". 18 травня лейтенант патрульної поліції Мацькова Катерина Юріївна провела заняття з дітьми дошкільного віку на тему: "Правила дорожнього руху".