Літні розваги

2021-07-27

/Files/images/InShot_20210729_132638910.jpg

Улюблена дитяча діяльність у літній період - будівництво з піску.

Діти будували висотні будинки, палаци, тереми, театри, ракетодроми, прокладають залізниці, споруджують басейни, стадіони, дитячі садки, села.

Спостереження за водою

Також вихователі ознайомили дітей з тим, що вода потрібна для людей, рослин, тварин. Вчити визначати і називати основні її ознаки та властивості (чиста –брудна, кольорова, холодна – тепла, розливається, ллється, капає). Розвивати здатність встановлювати найпростіші зв’язки і взаємозалежності в стані речовини.Під час спостережень вихователю слід супроводжу­вати розповідь демонстрацією тих ознак і властивос­тей, які доступні малятам для сприймання, розуміння і засвоєння.