Свято Василя!

2022-01-14

/Files/images/Свято Василя.jpg

У нашому закладі відбулося Свято Маланки та Василя.

Вже традиційно діти вітають із Святом Василя всіх працівників садочка, засівають на щастя та добро.

Малятам дуже сподобалося зустрічати у себе в гостях колядників – убраних дорослих і дітей, брати участь у традиційних різдвяних іграх, водити хороводи, слухати веселі пісеньки-колядки, які прославляють господарів за щедрість, доброту, гостинність, несуть побажання здоров'я, щастя та гарного настрою на весь новий рік.

За свій чудовий виступ, а в програмі були пісні, вірші, колядки та новорічні побажання, діти отримали щирі оплески. Створена святкова атмосфера забезпечила гарний настрій та залишила чудові враження дітям.

/Files/images/Свято Василя1.jpg

/Files/images/Свято Василя2.jpg