• Ви знаходитесь тут:

Спортивне свято «Гей, малята, поспішайте, у зимові ігри грайте!»

2022-01-28

/Files/images/Спортивне свято2.jpg

Зима для дітей — це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових розваг і не мріяла аби взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку.

Усвятівзяли участь діти старшої групи.На початкусвятадля всіх дітей була проведена руханка «Ялинки – пеньки», яка підняла усім настрій. Проведені естафети «Сніговий тунель», «Кекси для Снігуроньки», «Веселий хоккей» та «Чарівні стрічки» та «Сніжки» показали спритність, швидкість,влучність, витривалість, взаємовиручку кожного вихованця.

Сьогоднішній день подарував вихованцям неймовірно позитивні емоції, гарний настрій, почуття задоволення, а дзвінкий сміх та щасливі дитячі очі стали нагородою для присутніх глядачів.

/Files/images/Спортивне свято.jpg

/Files/images/Спортивне свято1.jpg