Захоплююча подорож!

2015-06-30

Літо кличе у мандри далекі.Час у похід вирушати малечі, швидше збирайте свої рюкзаки, все необхідне візьміть малюки! Такими словами ми продовжили цикл музично – розважальних подорожей на автобусі. Ці подорожі веселі, пізнавальні, динамічні, поєднують музичну, художню, мовленнєву діяльність дітей. Кожна зупинка , а їх було дві “Квітуча галявина” та “Лісова” – це станції маршруту, які активізують знання малят про конкретні об’єкти і явища природи, характерні для цієх пори року, формують любов до рідного краю, до рідної природи. З великим задоволенням виконували діти пісні про квіти, згадали легенду про ромашку і барвінок, танцювали веселі таночки та грали в запальні ігри, а на завершення подорожі діти виконали колективну роботу – “Квітковий килим”.