• Ви знаходитесь тут:

Формування національно-патріотичної свідомості дошкільників у грі.

2020-01-31

/Files/images/IMG_4362.jpg

31.01.2020 у закладі відбувся районний семінар слухачів "Клубу вихователя-початківця" на тему: "Формування національно-патріотичної свідомості у дітей дошкільного віку". Гостей зустріли привітанням вихованці старшої групи № 5. Слухачі були вражені від перегляду інтегрованого заняття у молодшій дошкільній групі № 3 на тему: "На гостини до Наталочки", вихователь Римма Леонідівна Чухіль. Тематична розвага на тему: "Від Різдва до Водохреща", яку підготували діти старшої групи № 5 під керівництвом вихователя Галини Анатоліївни Троць, музичного керівника Лариси Василівни Пшеничної захопила учасників семінару цікавим сюжетом святкування українських зимових свят, артистизмом маленьких українців, які виконували колядки та щедрівки, бажаючи добра та здоров'я всім присутнім. З метою підвищення професійної компетентності педагогів з питання формування у дітей почуття патріотизму вихователь-методист закладу Любов Василівна Дмитренко провела зі слухачами ряд інтерактивних вправ: "Складаємо сенкан", "Пісня в малюнку", "Мозковий штурм".